Satışlarınızı Nasıl Arttırırsınız?

Berkay Ağlar Eylül 19, 2019 0 Comments

Eski zamanlarda tüccarlar dükkanlarını ana caddelerde ya da insanların çok gezdiği yerlerde açarlardı. Bizlerde  Web Tasarım Eskişehir ajansı olarak eski zamanlarda ki bu tüccarların kullandığı tekniği kullanıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin web tasarım çalışmalarını yaparak sizleri onlarca insanın karşısına çıkartıyoruz. Ürün grubu ne olursa olsun web tasarım hizmetinin yanında UX çalışması adını verdiğimiz web sitenizin üzerinde kullanıcı deneyimi arttırıcı onlarca teknik kullanıyoruz. 

Bunun yanı sıra almanız gereken önlemleri uygulamanız gereken müşteri odakları durumları sizlere açıklıyoruz. Peki bu durumlar nedir ? Örneğin “Sayın A firması ödeme yöntemlerinde kolaylık sağlamamız gerekli. Dilerseniz bankalarınız ile anlaşarak sanal pos talep ediniz dilerseniz iyzico gibi online sistemleri bizler entegre edelim.” gibi veya “ Sayın A firması araştırmalarımız da ürününüzün bu rengi daha çok talep edilmekte. Dilerseniz ürününüzün bu rengi üretmeye başlayabilirsiniz.” tarzında sizlere satışlarınızı arttırmak için yaptığımız çalışmaların sonuçlarını sunuyoruz.

Web Tasarım Eskişehir

Peki neden Eskişehir’de sizlere hizmet vermek istiyoruz? Şehrimiz onlarca şehrin ortak halinin minimal şekli gibidir. Ticaret, eğlence, sanat Eskişehir’de bir başka yapılmaktadır. Bizlerde bu saygıdeğer firmaların sadece Eskişehirli bir ajans tarafından yönetilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Eskişehir’i tam anlamıyla bilen, halkı tanıyan bir ajans firmalara tam kapasite hizmet verebilir düşüncesiyle Web Tasarım Eskişehir hizmetini Eskişehir’de vermeye karar verdik. Sadece internet sitesi geliştirme hizmeti vermekle kalmayıp yaptığımız hizmete onlarca ücretsiz ekstra katarak sizlerin çalışmalarını geliştirmek istiyoruz.

Mükemmel fiyat garantisi, bir yıl ücretsiz destek, istediğiniz zaman değişiklik ve ekle kaldır işlemi yapabilmek gibi aslında saymaktan çekindiğimiz onlarca hizmeti sizlere sağlamaktan gurur duyuyoruz. Tabi ki hizmetlerimiz ve ekstralarımız bununla sınırlı değil dilerseniz gelin diğer ekstralarımızı sizler için uyguladığımızda ne kazanacağınızı madde madde anlatalım.

Web Tasarım Eskişehir Hizmeti ve Ücretsiz Ekstralarımız

Hepinizin bildiği üzere teknoloji artık onlarca firmanın tek kazanç kaynağı. Bu durum herkes tarafından bilinse de işin ciddiyeti yeterince kavranmış değil ne yazık ki. Yazımızın hemen alt kısmında paylaşacağımız üç görseli inceleyip yazımızı okumaya devam etmenizi talep ediyoruz. 

Eskişehir’de Kahvaltı Yapmak İsteyenlerin Google’a Yazdıkları Kelime ve Aranma Hacimleri

Eskişehir’de Taşınmak İsteyenlerin Google’a Yazdıkları Kelime ve Aranma Hacimleri

Eskişehir’de Kiralık Ev Arayanların Google’a Yazdıkları Kelime ve Aranma Hacimleri

Yukarıda görmüş olduğunuz gibi seçmiş olduğumuz üç alanda Google firmasının bize verdiği analizleri kontrol ettik. Örneğin eskişehir içerisinde bir ay içerisinde toplam olarak hesaplarsak ortalama 2500 farklı kişi arıyormuş. “Ee ne var bunda arıyorsa?” gibi bir düşünceye lütfen kapılmayın. Google, bir ayakkabı dükkanı sahibi olduğunuzu ve kapınızın önünden ayda 100 bin adet kişinin geçtiğini düşünün. Bu kapının önünden geçen 100 bin kişi sizin için çok önemli değildir.

O insan sayısı içerisinde sizin dükkanınız içerisine giren ayda 10 bin kişi sizi ilgilendirir. Şayet aylık dükkanınıza giren kişi sayısı 10 bin ise ve siz 5 adet ayakkabı satmışsınız diyelim. Satış sürecinin herhangi bir alanında yüzde yüz olarak bir hata yapıyor olduğunuzu söyleyebiliriz. Dükkan tasarımınız uygun değildir, çalışanlarınızın hitabeti kaliteli değildir, bir müşteri dükkanınız içerisine girdiğine çalışanlarınız arka tarafta oturduğundan dolayı müşterinin yanına görmedikleri için gelemiyor olabilir. Bu ve bunun gibi onlarca çeşit soruna sahip olabilirsiniz. Aslına bakılırsa bu sorunları web site yaptırdığınız da yaşadığınız sorunlara benzer oldukları için vermek istedik. Şimdi dilerseniz vermiş olduğumuz bu örnekleri teknolojik hallerini açıklayalım.

Google Milyarlarca İnsan Tarafından Kullanıyor

Biraz önce vermiş olduğumuz örnekte demiştik ki “Şayet aylık dükkanınıza giren kişi sayısı 10 bin ise ve siz 5 adet ayakkabı satmışsınız diyelim” bu örnek tamamen Google adı verilen arama motorunun aslında ay içerisinde milyonlarca kişi tarafından kullanılıp sizin sitenize yani “dükkanınıza” kimsenin girmemesi gibi düşünebilirsiniz. Bizlerden web tasarım Eskişehir hizmeti aldığınız da aslında kapıya görevlendireceğiniz bir çığırtkan tutmuş sayılırsınız. “1 Yıl Garantili Ayakkabılar 80 TL”  Çığırtkanın sesi ne kadar dikkat çekici de olsa bu tarz bir cümle kuran çığırtkanın dükkanına girmek ister miydiniz. Çok zor, her yerde garantili ayakkabılar var ve ortalama marka olmayan ayakkabıların çoğu 70 80 TL civarı. 

Eski Nesil Tasarımlar

Biz sektör içerisinde olduğumuz için çok iyi biliyoruz fakat sizlerin de çoğunun bunun farkında olduğunun bilincindeyiz. Bir dönem yapılan tüm internet siteleri gerçekten çok kötü tasarımlara sahipti ve hiçbir işlevleri bulunmuyordu. Bir dönemden sonra tasarımlar tamamen kendini aştı ve eşsiz kaliteye aynı zaman da güzelliğe ulaştırlar. Fakat bizler görüyoruz halen çoğu firma gerek aldığı ücreti beğenmemesinden gerekse de yeteneklerinin kısıtlı oluşundan dolayı yaptıkları tasarımlar müşteriyi cezb etmiyor. Bu da dükkan tasarımı örneğiyle birebir aynıdır diyebiliriz. Eğer siz çağın gerisinde kalıp en basit camlarınızı dahi halen tahta cam olarak kullanıyorsanız ve o camlar artık çürümeye doğru yol almışsa müşterinizde şüphe uyandırırsınız. Peki son örneğimizle bağdaşan konu nedir?

Chatbot Sistemleri

Duydunuz mu bilmiyoruz fakat artık çağımız hız çağı kimsenin zamanı yok ve herkes herşeyin çok hızlı olmasını talep etmekte. Bir internet sitesine girip istediğini 1 dakika içinde bulamazsa müşteri site içerisinden hızla çıkış yapar. Ya da iletişim kurup soru sorabileceği bir nokta bulamamışsa sorusunu cevaplayamaz ve siteden çıkar. Chatbot dediğimiz yazılımı aslına görsel olarak anlatmamız gerekirse 


yukarıda görmüş olduğunuz canlı ve yapay zekalı mesajlaşma sistemi olarak düşünebilirsiniz. Bu başlıkla ilgili yeni bir makale yazacağız. Fakat özetlememiz gerekirse bu hizmet müşterilerinizin satın alma ihtimalleri %60 arttıracak emin olabilirsiniz.

Daha onlarca satışlarınızı arttıracak ekstrayı sizler için ücretsiz olarak web tasarım paketine dahil etmiş bulunmaktayız.

Dilerseniz Seo çalışmalarının ne olduğunu kaleme aldığımız yazımız olan Eskişehir Seo Çalışmaları makalemize tıklayarak hızlı bir geçiş sağlayabilirsiniz.AboutBerkay Ağlar
Uzun yıllardır freelancer olarak çalışsam da geçmişi bilgisayar oyunları ve bu oyunların nasıl yapıldığının merak edilmesiyle başladı. Merak yaşımı ilerletirken verdiğim hizmetlerde kendimi geliştirmeme neden oldu. En büyük korkum torunlarımın "Ya dede sende bu teknolojiden hiç anlamıyorsun" gibi bir cümle kurmaları. Büyük ihtimalle o gün ölebilirim...
In Socials:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.