Flamingo Digital #Kimdir?
Ne Yapar?
Bizler Eskişehir‘de merkez ofise sahip Asya’nın en genç dijital reklam ajansıyız. Bizler Flamingoyuz. Çalıştığımız tüm firmalardan ve iş ortaklarımızdan aldığımız geri bildirimlere göre enerjimizin onları da motive ettiği öğrendik. Bu bizi çok mutlu etti. Peki aslında biz kimiz? Neyi Neden ve Nasıl Yapıyoruz?
Ciddi anlamda çok genç bir yapıya sahibiz. Mesela kurucumuz dahi 22 yaşında genç idealist bir lider. Hal böyle olunca müşterilerinizle iletişimimiz mükemmel ve kolay oluyor. Herhangi bir tabumuz yok ve her konu ile ilgili bizden yardım isteyebilirsiniz. Zamanı durduramıyoruz bu yüzden yaşımız git gide büyüyor. Sizlere tavsiyemiz bu çağlarımız bitmeden bizimle çalışmaya başlayın.

Bir özetle ne yaptığımızı sizlere açıklayalım çünkü sayfanın alt kısmında daha detayları görebileceksiniz. Bizler sizin işlerinizi dijital dünya da ileri taşımaya çalışan yaşları küçük olsa da yıllardır ciddi tecrübeler kazanmış olan bir dijital reklam ajansıyız. Web tasarımları, sosyal medya yönetim işlemleri, performans reklamcılığı, kurumsal kimlik çalışmaları gibi onlarca alanda sizlere hizmet vermekteyiz.

Farklı Olarak Ne Yapıyoruz?

Tamam SEO, SEM & SMM çalışmaları yapıyoruz fakat bunlara flamingo farkını katarak nasıl yapıyoruz?

SEO'da Dahili Hizmetler

Çalışmalarımız da SEO yaparken UI ve UX hizmeti de vererek sitenize gelen müşterilerinizin satın alma işlemi gerçekleştirmesi için gerekli düzenlemeleri sitenizi biz yapmasak da tamamlıyoruz.

İnteraktif Pazarlama Yapabiliyoruz

Artık herkes sosyal medya yönetim yapabiliyor. Fakat bizler hesap yönetirken farklı etkinler ve interaktif çalışmalar planlıyor ve potansiyel müşterilerinizle iletişim kuruyoruz.

ChatBot Hizmeti Veriyoruz!

Web sitenize giriş yapan müşterilerinizle ekibimizden çalışma arkadaşlarımız iletişim kuruyor ve satın alma öncesi tüm sorularını site üzerinden mesajlaşarak gideriyoruz.
87+
Mutlu Müşterilerimiz
6+
Yılların Verdiği Deneyim
53+
Kazançlarını SEO İle Arttıranlar
156+
Bitirilen Proje
Flamingo Ekibi

Ekip içerisinde popülasyonu her zaman dengelemeye çalıştığımızı bildirmek ister ve çalışan kadın arkadaşlarımıza her zaman bizimle beraber oldukları için teşekkürlerimizi tamda buradan iletmek isteriz!

Flamingo Digital Tarihi

SEO uyumlu yazı yazma işlemi ile sektöre giren Flamingo Digital günümüzde onlarca alanda dijital pazarlama hizmetini değerli iş ortaklarına verebilmektedir.

2013

Seo Uyumlu İçerik Üretimi
Freelancer olarak o dönem bizimle beraber olan ekip arkadaşlarımızla organize olarak SEO uyumlu içerikler üreterek onlarca web sitesine içerik anlamında destek olduk.

2014

SEO Hizmeti
Seo hizmeti veren firmaların sürekli spam çalışmaları yaptığını, meta açıklamalarına makale içi anahtar kelime kullanımlarında Google algoritmalarını kandırmaya çalıştıklarını gördük ve sektöre kaliteli hizmet vermek adına onlarca projeye yardımlarda bulunduk.

2015

Web Site Kurulumları
1 yıl boyunca yaptığımız tüm seo çalışmalarında ajansların kurulum yaptıklarını iddia ettikleri çalışmaların müşteriler tarafından yeterli görülmediğini keşfettik ve web sitesi kurulum, takip ve destek hizmeti vermeye başladık.

2016

Sosyal Medya Yönetim Hizmeti
Sosyal medyanın gücünü fark eden fakat tasarımsal anlamda eksik kalan firmalara destek verme kararı alarak onlarca sosyal medya hesabı yönetiminde firmalara yardımcı olduk.

2017

Dijital Pazarlama Hizmeti
Sosyal medya yönetimi tek başına yetersiz kalmaktaydı. Ekip olarak Google, twitter, facebook gibi dijital alanlarda potansiyel müşterileri bulabileceklerine inandığımız tüm firmalarımız için kendimize yeni yetenekler katarak parça parça değil tam dijital pazarlama hizmeti vermeye başladık.

2019

Son Hız Hizmetlere Devam
2017 yılından sonra yeteneklerimizi durmadan geliştirerek, değişen dünyaya adapte olmayı başarabilmiş bir ajans olarak tüm hizmetlerimizi vermeye ve firmalara destek olmaya devam etmekteyiz.