Eskişehir Web Tasarım

Berkay Ağlar Ağustos 7, 2019 1 Comment

Günümüzde mükemmel bir pazarlama tekniği olan, flamingo digital olarak sizelere eskişehir web tasarımı hizmeti vermekteyiz. Eski pazarlama ve eski medya artık yavaş yavaş gücünü kaybetmeye başladığı bu günlerde siz değerli firma sahiplerinin en çok talep ettiği ve kazançlarını kendi gözleriyle gördükleri pazarlama stratejisi kesinlikle bir web sitesi yaptırma olarak kendisini ortaya çıkartmaktadır.

Peki web site dediğimiz şey nedir? Konumuza tam olarak başlamadan önce sizlerle bu konunun kısa bir tanımını yapmak isteriz. Bu arada bu makalemiz bir miktar uzun olacak. Neden Eskişehir?, biz kimiz? Nasıl çalışırız? ve sizlere neler katabiliriz gibi konuları tüm detaylarıyla grafikler, yazılar ve eğlenceli başlıklarla aktaracağız. Gelelim internet sitesi, web sitesi denilen bu sistemin ne olduğuna.

Tabi ki bildiğinizi biliyoruz fakat birde bizden duymanızı istiyoruz. Web sitelerimiz bizlerin yani firmalarımızın ağ ortamında son kullanıcıları ve potansiyel müşterilerinin konu hakkında detaylı bilgiye ulaşmasını sağlamak ve bu amaç doğrultusunda en hızlı bir şekilde kitleye en uygun bir teknikle ulaşmasını sağlayan, sürekli güncellenebilir olması sayesinde eskimeyen bir sistemdir.

Şirketiniz için eşsiz bir internet sitesi yaptırdığınızda neler kazanmış olursunuz? Dilerseniz gelin bu konu basit maddeler ile anlatmaya çalışalım.

Esişehir Web Tasarımı Ne Kazandırır?

 • Müşterileriniz için girilebilecek bir mağazanız olmuş olur.
 • 7/24 Kapanmayan bir satış mağazasına sahip olursunuz.
 • Teknoloji kullanmanız, kullanmayan rakiplerinizi geçmenize neden olur.
 • Bir mağaza açtığınız da ulaşamayacağınız kişi sayısına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
 • Çok işlek olan bir caddede sürekli açık bir mağazanız olmuş gibi olur.
 • Aslında bir ürün ya da hizmet almayacak olan müşterilerinizle dahi tek tek ilgilenmişsiniz gibi olur.
 • Yazılan makaleler ile müşterileriniz size ulaşmadan sizinle ilgili bilgi sahibi olur.
 • Eskişehir gibi bir şehirde eskişehir web tasarımı hizmeti aldığınızı tüm müşterilerinize göstermiş olursunuz.

Aslına bakılırsa yukarıda açıklamasını yaptığımız bütün maddeleri özetlememizi isterseniz şu şekil de bir özet yapabiliriz. Web sitesi sayesinde hizmet veya satış yaptığınız şirketinizin, özenle hazırlamış olduğunuz bütün ürünlerin ya da sadece vermiş olduğunuz hizmetlerinizin
neler olduğunu onlara anlatabilir, tanıtımlarını yapabilir ve zihinlerinde oluşan tüm soruları çözebilirsiniz.

Böylece bizlerin son kullanıcı adını verdiği satın alma işlemini yapacak kişilere en iyi şekilde ulaşabilir ve hizmetinizi rahatlıkla verebilirsiniz. Flamingo Digital ile çalışarak aldığınız Web Tasarımı hizmeti sayesinde şirketinizin en profesyonel halini potansiyel müşterilerinize göstermek tamamen sizlerin elinde.

Firmalar Neden Web Tasarım Yaptırır?

Günümüzde insan sayısı ciddi anlamda artış gösterdiği için tüm firmalar ve bir müşteri arayışında olan şirketler bir adım öne çıkmak zorundadır. Bu zorunda olma durumunu bazı firmalar tabelalar, ledler, spot ışıklarıyla atlatır. Bazı firmalar geleneksel eski medya ile. (Gazete, radyo, bilboard vs.) teknoloji dünyasında çok hızlı bir şekil de gücüne güç katmaktadır.

 • Geleneksel medya kontrol etmesi zordur.
 • Eski medya türlerinin raporlama araçları bulunmamaktadır.
 • Tabir uygunsa eğer geleneksel medya “Karambole” reklam yapmaktadır.
 • Geleneksel medya reklam ücretleri çok yüksektir.
 • Ulaşılmak istenilen kitleye hiç bir zaman tam olarak ulaşılmaz.
 • Geri dönüşleri kayıt altına almak çok zordur.
 • Remarketing yani tekrar pazarlama yapmak geleneksel medya da çok zordur.

Bu ve bunun gibi açıklamayı unuttuğumuz onlarca nedenden dolayı şirketler geleneksel medyayı bir kenara bırakarak web siteleri sayesinde reklam bütçelerini en aza indirerek ciddi anlamda azalan maliyet ile teknoloji dünyasında yayına almaktadır.

Satışlarınız da Gözle Görülür Etki

Eski zamanlarda reklam kanallarını kullanan firmalar birbirleriyle rekabet halinde olurlardı. Televizyon reklamı veren firmalar herhangi bir rapor almaz, kaç kişi gördü, bunların yaşları nedir? Gerçekten reklamları izlediler mi gibi konularda hiç bir zaman emin olamazlardı. Fakat güncel reklam anlayışı sizlere raporlama ve detaylandırma hizmeti vermektedir. İnternet siteleri ticari alanlar içerisinde ürünlerin satışlarını arttırmaya ve yeni satış kanallarını keşfetmeye ihtiyaç duyarlar. Bu ihtiyaçları bizden eskişehir web tasarımı hizmeti alan bütün firmalarımız ve referanslarımız kolaylıkla sağlamaktadır. Firmanıza sürekli yeni müşteriler kazandırmak ve sizlere en uygun fiyatlarla aynı zaman da en kolay, en hızlı iletişim sunmaktadır. Peki gelelim asıl konuya. İnsanlar size google üzerinden nasıl ulaşıyor. Bir arama yapıyorsunuz

ve yukarıda gördüğünüz gibi milyonlarca arama sonucu gösteriyor. Asıl soru şu google bu sıralamayı nasıl yapıyor? Neye göre yapıyor? Bu sıralama sisteminin adı nedir? Dilerseniz bir alt kısım da yeni bir başlıkla Google bu sıralamaları nasıl yapıyor bu sistemin adı nedir? Gibi soruları açıklamaya başlayalım.

Arama Motoru Optimizasyonu Nedir?

Konu başlığını bir ingilizce kısaltmasının Türkçeleşmiş hali olarak atmak istedik. Biraz önce sorduğumuz soruların cevabı yani bu sistemin adı “SEO” açılımı ise “Search Engine Optimization” Biraz önce söylediğimiz gibi bu kelimenin Türkçeleşmiş hali de “Arama Motoru Optimizasyonu” Dilerseniz eskişehir seo çalışmaları yazımızı kelimenin üzerine tıklayarak okuyabilirsiniz diyerek Eskişehir’de sektör gözetmeden birinci sayfa birinci sıraya çıkmak isteyen müşterilerimize yardımcı olacağımızı belirtmek isteriz.

Bilmeyen değerli okurlarımız için de kısaca özetlemek gerekirse Google ve diğer duyduğunuz platformlar bir internet sitesi değildir. Google bir arama motorudur ve içerisinde barınan internet sitelerini arayanlara hızlı ve en doğru bir şekil de gösterir. Bahsetmiş olduğumu bu arama motoru olan Google, yandex, bing gibi ya da benzeri arama motorları internet sitelerinizi ön sıralarda tutmak için bazı küçük kurallar hazırlamıştır.

Nedir Bu Kurallar?

Aslına bakılırsa bu kuralların ne olduğunu tam ve net olarak hiç kimse hiçbir ajans bilmemektedir. Bu kurallar bütününe de sektör içerisinde bizler Algoritma diyoruz. Yapılmış bir sistemin çalışma mantığı olan bu algoritma çoğu arama motoru için gizlenmesi gereken bir durumdur. Fakat Google gibi ve diğer arama motorları her zaman siz değerli okurları düşünmektedir. Yani siz sıkılmadan, yorulmadan ve en doğru bilgiye ulaşın diye bizlere gizli kurallar koymuştur. Bu kuralları yazmış olduğu makalelerde bizlere çok basit bir şekil de anlatmıştır.

Bizler de özellikle Google’ın bize vermiş olduğu bilgileri analiz ederek ve onun söylemek istediklerini anlamaya çalışarak arama motoru optimizasyon işlemini bizden eskişehir web tasarımı hizmeti alan bütün müşterilerimize gerçekleştirmekteyiz. Yazımızı burada sonlandırırken bir web sitesinin dijital dünyada kalırken sosyal medya ile desteklendiğinde hangi kazanımlara ulaşabileceğini açıkladığımız diğer yazının linkini sizlerle paylaşmak isteriz.

Başka bir makalemiz olan eskişehir sosyal medya başlıklı makalemize tıklayarak hızlı bir geçiş sağlayarak göz atabilirsiniz.

AboutBerkay Ağlar
Uzun yıllardır freelancer olarak çalışsam da geçmişi bilgisayar oyunları ve bu oyunların nasıl yapıldığının merak edilmesiyle başladı. Merak yaşımı ilerletirken verdiğim hizmetlerde kendimi geliştirmeme neden oldu. En büyük korkum torunlarımın "Ya dede sende bu teknolojiden hiç anlamıyorsun" gibi bir cümle kurmaları. Büyük ihtimalle o gün ölebilirim...
In Socials:

Comment (01)

 1. Ağustos 7, 2019

  Hi, this is a comment.
  To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
  Commenter avatars come from Gravatar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.