Dijital Pazarlama Nedir?

Dijital Pazarlama işlemler bütününe baktığımız zaman Facebook, Twitter, İnstagram gibi bir çok sosyal paylaşım sitesi bu kategori içinde yer almaktadır.

Kullanıcıların interaktif olarak bu sitelerde yer alması, kurumsal firmalar açısından çok önemlidir.

Hedef kitle olarak belirlenen klasik kullanıcılar ya da profesyonel kişiler ve toplumun algısında, aynı zaman da çevrim içi büyük önem gösteren itibar yönetiminde sosyal medya ciddi anlamda önemlidir. Ayrıca sosyal medya büyük küçük tüm işletmelerin, kurumsal kimlik adı verilen çalışmalarını sanal ortamda yansıtmasında büyük etkendir. Sosyal medya ve diğer sosyal mecraların bütününe aslında bizler Dijital Pazarlama adı altında hizmet verilmesine olanak sağlıyoruz.

Sosyal medya için kısaca müşteri ve firma arasındaki tek doğrudan teknolojik iletişim yoludur diyebiliriz. Aynı şekil de Dijital Pazarlama konusuna da kısa bir açıklama yapmamız gerekirse Eski nesil çantalı pazarlamacıların daha teknik ve donanıma sahip teknolojik halleri diyebiliriz.

Neden Dijital Pazarlama?

Hedef kitlenizle direkt olarak karşı karşıya gelebildiğiniz interaktif paylaşım mecraları olması sebebiyle burada izlediğiniz tavır çok ciddi önem taşımaktadır. Yaptığınız bir paylaşımla büyük bir kitlenin dikkatini çekebilir, beğenisini kazanabilir ya da tepkisini çekebilirsiniz. Bu bağlamda sosyal medya yönetiminin ciddiyeti ön plana çıkmaktadır. Müşterilerle birebir olarak ilgilenmek, onların isteklerine ve tavsiyelerine kulak vermek bağlı müşteri kitlesi oluşturmanızı sağlayacaktır.

Dijital Çağ kendini göstermeye başladığı günden itibaren kapılarını bizler için ardına kadar açtı. Bu sayede günümüzde, firmaların sosyal medya hesapları ve bu hesaplar da yapılan paylaşımları en az internet siteleri kadar ciddi derece de önem verilmesi ve aynı zaman da hususi bir özen gösterilmesi gereken alanlar haline geldi.

Günümüzde her firmanın sosyal medyada yer alması, daha fazla kişiye ulaşmak açısından da mecburi bir hale gelmiştir.

87+
Mutlu Müşteri
156+
Bitirilen Proje
Tam Optimizasyon

Google Adwors

Uzun yıllardır farklı sektörlerde hizmet veren ve Google Adwords Eğitimi veren uzmanlarla çalışma imkanına sahip olursunuz.
Profesyonel Ekip

SEO

Uzun yıllardır farklı sektörlere hizmet veren ve Google Adwords SEO veren uzmanlarla çalışma imkanına sahip olursunuz. Değişiklikleri ve yenilikleri sürekli takip eden dinamik ve güvenilir bir ekiple çalışma şansına sahip olursunuz.
Uzman Ekip

Sosyal Medya Yönetimi

Uzun yıllardır farklı sektörlerde hizmet veren ve Sosyal Medya Eğitimi veren uzmanlarla çalışma imkanına sahip olursunuz.
Yazılım ve Sistem Kurulum

Web Tasarım

Web sitesi sayesinde firma tanıtımı kolaylıkla yapılabilir. Uzun yıllardır farklı sektörlerde hizmet veren ve Web Tasarım Eğitimi veren uzmanlarla çalışma imkanına sahip olursunuz.
Satış Arttırma Teknikleri

Performans Reklamcılığı

Satış Artırma Yönetimi ile yaptığınız iş ne olursa olsun cironuzun en az %25 artırmayı garanti ediyoruz.
Dijital PR

Dijital Pazarlama

Günümüzde klasik PR kadar önem kazanan Dijital PR için sunduğumuz çözümler Dijital Alanda Fark Yaratmanızı Sağlıyor!

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Dijital Alanda tüm hizmetleri Flamingo Digital adı altında sunarak, tüm müşterilerimizin her adımını diğer dijital pazarlama ögeleriyle entegreli bir şekilde götürüyoruz. Bu da sizlere dijital dünyada size özel bir çizgi yaratmak demektir, Tek bir çizgide gitmek, kullanıcı algısında çok hızla yer etmektedir.  Bizler bunu sizin için gerçekleştiriyoruz.

Firmanızın kurumsal kimliğini analiz edip hedef kitlenizin bulunma yoğunluğuna, özellikle bulunmanız gereken sosyal paylaşım sitelerini analiz ediyoruz. Paylaşımlarınızı hedef kitlenizin algısına göre, dikkat çekici şekilde düzenli ve planlı olarak gerçekleştiriyoruz.

Gerekli durumlarda firmanız ile iletişime geçip, herhangi bir sorunun giderilmesinde, ortak adımlarla ilerliyoruz. Aylık raporlamalarımızla, firmanızı bilgilendirip, sürecin içinde bizimle birlikte yer almanızı sağlıyoruz.

Dikkat çekici öneriler ve projeler geliştirip sosyal paylaşım sayfalarınızı ön plana çıkarıyoruz. Dilediğiniz takdirde, facebook sayfalarınıza uygulamalar entegre edip, kullanıcıların sayfanızda daha fazla vakit geçirmesini sağlıyoruz.